155 | Kristi Klaos


Põltsamaa Vallavara OÜ arendusjuht, erinevate valla projektide eestvedaja
klaoskristi@gmail.com

Olen Põltsamaa piirkonna arendustega olnud seotud üle 15 aasta ja aidanud valda tuua üle 25 miljoni euro toetusi. Oma huvitavamateks projektideks pean Kamari WParki, keskväljaku ja Roosisaare uuendamist,  Kuningamäe arendusi, lossi rekonstrueerimist, tervisekeskuse ja uue lasteaia ehitust. Neist viimane on olnud heas mõttes lausa “eluvõitlus”, et vana renoveerimise asemele saada ikkagi kaasaegne uus ehitus, mis kestab taas mitu põlvkonda.

Erilisel kohal on minu jaoks alati olnud meie tublid vabaühendused ja kohalikud entusiastid, kes ei loe töötunde ja suudavad õhinaga luua suuri asju.
Just see õhin ja missioonitunne on sidunud ka mind tugevalt Põltsamaa külge ning julgen väita, et minu süda kuulub Põltsamaale!

Olen kolme lapse ema. Tänaseks oleme kogu oma elu kolinud sünnikodust Jõgevalt Põltsamaa valda –  kes käib siin koolis, kes lasteaias. Seega on vastutustunne varasemast suuremgi. Mulle läheb väga korda meie piirkonna areng, mille heaks olen valmis panustama 110%. 

Töötasin enne valdade ühinemist ligi kümme aastat paralleelselt Eesti ühes suuremas konsultatsiooniettevõttes. Sealt saadud kogemus on pannud mind hindama kriitiliselt ka vallas toimuvat. Leian, et omavalitsus peab toimima tõhusalt ja efektiivselt, avaliku raha kasutamine peab olema igati põhjendatud, valla elaniku huve teeniv ja üldist arengut toetav.

Koos suudame rohkem!


Vaata kõiki kandidaate siit!