187 | Kadri Suni


Inglise keele õpetaja Põltsamaa Ühisgümnaasiumis
kadrir@yahoo.com

Õppisin kommunikatsioonijuhtimist Tartu Ülikoolis ja Wisconsini ülikoolis USAs. Enne Põltsamaale tulekut töötasin kommunikatsioonijuhina Briti Nõukogus. 2007. aastal tulin tööle Põltsamaa Linnavalitsusse haridus- ja kultuurinõunikuna. Nüüd töötan Põltsamaa Ühisgümnaasiumis inglise keele õpetajana.

Minu esimene kokkupuude Põltsamaaga pärineb lapsepõlvest, kui käisin Lasnamäe tüdrukuna siin vanaema õunapuude otsas turnimas ja parte toitmas. Tõsisemalt armusin Põltsamaasse ligi 15 aastat tagasi, kui käisin siin suvitamas ja nädalalõppe veetmas. Tagasisõit Tallinnasse muutus üha tüütumaks, kuni kolisime Põltsamaale päriseks. Siia oleme loonud kodu, siin on kasvamas meie kolm last. 

Hoolin väga oma kodupaigast, Põltsamaa kultuuripärandist, siinsetest inimestest. Usun, et töökogemus linnavalitsuses lubab mul panustada sisukalt ka volikogu töösse.

Seisan selle eest, et haridusvõrgu reformiga kokku hoitud raha jääks haridusse ja annaks valdkonnale sisulise arengutõuke – et suureneks laste, õpilaste, lapsevanemate ja haridustöötajate rahulolu.  Siis saab öelda, et läbi viidud ja kohati ka valusad reformid on läinud asja ette.

Olen oma töös pidanud oluliseks koostööd ja kaasamist. Põltsamaa kohvikute päeva ja Eesti lipu juubelipidustuste algatajana, aga ka omavalitsuste ühinemise eelse haridusvisiooni loomisel olen koostöö ja kaasamise eos sisse planeerinud. Soovin väga, et need väärtused oleksid ka uue volikogu töökultuuri pärisosa.

Koos suudame rohkem!


Vaata kõiki kandidaate siit!